ثبت شرکت فورس

 

برای ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها و اخذ شماره ثبت و شناسه ملی برای شرکت مراحل و شرایط زیادی وجود دارد که پس از طی این مراحل می توان یک شرکت ثبت شده را اختیار نمود ،موسسه ثبت شرکت ژیهات با در اختیار داشتن وکلای مجرب این توانایی را دارد که زمان این مراحل را از حالت عادی کمتر نموده تا سریعتر شرکت به ثبت برسد ،در ادامه نسبت به طی مراحل ثبت شرکت توضیحی مختصر ارائه و چگونگی ثبت شرکت فورس در ثبت شرکت ژیهات تشریح می گردد.

مراحل لازم جهت ثبت شرکت :

1- اولین قدم برای ثبت شرکت، ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ثبت شرکتها به آدرس www.irsherkat.ir و ثبت اطلاعات در مراحل 13 گانه این سامانه به صورت صحیح و کامل می باشد.
2- پس از ثبت نام در سامانه ثبت شرکتها و به شرط صحیح بودن نحوه تکمیل اطلاعات در سامانه ،می بایست از طریق کد پیگیری اخذ شده از سامانه نسبت به وضعیت ثبت نام مطلع گردید و در زمان تایید نام شرکت نسبت به چاپ اوراق ثبتی شرکت اقدام نمود.
نکته :پروسه تایید نام در اداره ثبت شرکتهای تهران 24 الی 48 ساعت و در سایر شهرستانها حدود 5 روز کاری زمان خواهد برد.
3- پس از چاپ اوراق ثبتی باید ذیل تمام صفحات اوراق در دو نسخه توسط اعضای شرکت امضاء گردد و به همراه رونوشت برابر اصل مدارک شناسایی و گواهی عدم سوء پیشینه اعضاء (در صورت داشتن وکیل اصل وکالتنامه نیز باید ارسال گردد) به اداره ثبت شرکتها توسط اکت های مخصوص ارسال گردد.
4- پس از ارسال مدارک باید بارکد پستی در قسمت مندرج در سامانه قید گردیده و وضعیت پرونده در حالت ارسال مدارک شده مشخص گردد.
5- پس از گذشت چند روز وضعیت پرونده در سامانه به حالت ارجاع به کارشناس تغییر می یابد.
6- پس از حالت ارجاع به کارشناس در صورت تایید مدارک ارسالی و عدم نقص در ارسال مدارک کارشناس نسبت به صدور آگهی شرکت اقدام می نماید و در صورت اعلام نواقص باید نسبت به رفع نقص و ارسال مستندات رفع نقص اقدام گردد و در حالت سوم که رد پذیرش تاسیس می باشد پرونده به طور کلی به دلایل اعلام شده از طرف کارشناس و تایید مدیر رد می گرددد.
7- در صورت صدور آگهی می بایست نسبت به چاپ پیش نویس آگهی اقدام و پس از مراجعه شخص دارای سمت امضاء کننده دفاتر که در سامانه و هنگام ثبت نام مشخص گردیده به اداره ثبت شرکتها نسبت به پرداخت هزینه های قانونی و امضااء ذیل دفاتر و اخذ مدارک ثبتی شرکت اقدام نماید.
8- پس از اخذ مدارک ثبتی شرکت می بایست از طریق سایت روزنامه رسمی کل کشور به آدرس www.rrkk.ir نسبت به پرداخت هزینه انتشار روزنامه رسمی تاسیس شرکت به صورت اینترنتی اقدام نمود که برای انجام این کار باید ابتدا در سایت عضو گردید و سپس در صفحه شخصی خود هزینه روزنامه را پرداخت کرد.
9- پس از گذشت 5 روز کاری از پرداخت هزینه روزنامه رسمی در سایت می بایست از طرق گزینه آگهی های قانونی و یا آگهی های من فایل امضاء شده ی آگهی را مشاهده و نسبت به چاپ روزنامه رسمی شرکت اقدام نمود.
10- ضروری است پس از ثبت شرکت و دریافت روزنامه رسمی تاسیس شرکت نسبت به اخذ پلمپ دفاتر تجاری از طریق باجه های منتخب پستی اقدام نمود.

در بالا 11 مرحله به طور خلاصه از ابتدای اقدام به ثبت شرکت تا انتهای آن ارائه گردید اما باید گفت زمانی که برای ثبت یک شرکت در صورت تکمیل مدارک اشخاص شرکت نیاز است در اداره ثبت شرکتهای تهران حدود 1 ماه می باشد ،البته این مدت زمان برای شرکتهایی است که خود شخص نسبت به ثبت آن اقدام نموده و فرض بر این است که تمام مراحل ثبت را بدون اشکال انجام دهد ، این در صورتی است که مدت زمان ثبت شرکت توسط وکلای موسسه ثبت شرکت ژیهات حدود نصف این مدت یعنی 15 روز است و حتی در صورت درخواست متقاضی این مدت برای ثبت شرکت فورس می تواند به کمتر از 1 هفته نیز کاهش یابد.
برای اطلاع از چگونگی ثبت شرکت فورس با کارشناسان ثبت ژیهات تماس حاصل فرمایید.
تماس از 8 الی 22 :
.02144979434 (خط ویژه )
09128963121

خواندن مراحل ثبت انواع شرکت به شما توصیه می شود.

برای امورات ثبتی
ما با شما تماس میگیرم

کافیست شماره تماس خود را در کادر زیر وارد کنید.

Related Posts

 

نظرات 6

مهمان - فرانک در روز پنج شنبه, 02 دی 1395 17:22

سلام و خسته نباشید , آدرس سایت روزنامه رسمی کل کشور چیست؟

اپراتور ثبت ژيهات در روز پنج شنبه, 02 دی 1395 17:23

سلام , سایت روزنامه رسمی کل کشور به آدرس http://www.rrkk.ir میباشد.

مهمان - حمیدرضا در روز پنج شنبه, 04 آذر 1395 13:12

با سلام و خسته نباشید , مدت زمان مورد نیاز برای ثبت یک شرکت چقدر است؟

اپراتور ثبت ژيهات در روز پنج شنبه, 04 آذر 1395 13:13

سلام دوست عزیز , زمانی که برای ثبت یک شرکت در صورت تکمیل مدارک اشخاص شرکت نیاز است در اداره ثبت شرکتهای تهران حدود 1 ماه می باشد ،البته این مدت زمان برای شرکتهایی است که خود شخص نسبت به ثبت آن اقدام نموده و فرض بر این است که تمام مراحل ثبت را بدون اشکال انجام دهد ، این در صورتی است که مدت زمان ثبت شرکت توسط وکلای موسسه ثبت شرکت ژیهات حدود نصف این مدت یعنی 15 روز است و حتی در صورت درخواست متقاضی این مدت برای ثبت شرکت فورس می تواند به کمتر از 1 هفته نیز کاهش یابد.

ثبت شرکت ژیهات در روز دوشنبه, 07 دی 1394 05:25

با سلام نه ثبت فورس ثبتی است که در مدت زمان یک هفته کاری یه شرکت به نام شما ثبت میگردد

مهمان - محمد در روز یکشنبه, 06 دی 1394 06:02

ثبت شرکت فورس همون شرکتهای آماده به فروش هست ؟

مهمان
پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396

تصوير امنيتي