مدارک مورد نیاز ثبت انواع شرکت

تمامی افراد حقیقی و حقوقی، خارجی و ایرانی می توانند ثبت شرکت کنند بدون هیچ محدودیتی و تنها محدودیت این افراد در سن آنها وجود دارد که باید سن قانونی و دارای 18 سال باشند که زیر این سن در شرکت سهامی خاص فقط می تواند سهام دار باشد.هیچ شرکتی به صورت یک نفره به ثبت نمی رسد و باید تعدادی اعضا باشد که حداقل اعضا برای ثبت شرکت دو نفر می باشند. اگر فرد مایل است تمام اختیارات را خود در دست بگیرد می تواند 99 درصد سهام را به خود اختصاص داده و 1درصد باقی مانده را به دیگری و تمامی سمت ها اعم از مدیرعامل، رئیس هیات مدیره و حق امضا را به خود اختصاص دهد و شخص دوم را به عنوان عضو ساده هیئت مدیره انتخاب کند.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود :

1-شرکت با مسئولیت محدود در تمامی زمینه ها می تواند فعالیت داشته باشد هم امور تجاری و هم امور غیر تجاری سود آور که پرداخت مالیات داشته باشد، این شرکت در تمامی زمینه های کامپیوتری، مهندسی و خدماتی و... می تواند فعالیت داشته باشد.
2-حداقل اعضای تشکیل دهنده آن دو نفر هستند که این یک امتیاز مثبت است.
3-حداقل سرمایه تشکیل شرکت صد هزارتومان می باشد و بای با توجه به فعالیت شرکت در نظر گرفته شود.
4-سرمایه شرکت واریزی به جایی ندارد و تبدیل به سهام نمی شود.
5-هرچه سرمایه تشکیل شرکت با مسئولیت محدود بیشتر باشد اعتبار و تعهدات آن بیشتر می شود.
6-برای انتخاب نام این شرکت حتما عبارت "با مسئولیت محدود" قید شود .
7-در نام شرکت نام هیچ یک از اعضا نباید قید شود وگرنه نام قید شده در قبال اشخاص ثالث به تنهایی مسئول است و در صورت پرداخت قروض جدای سرمایه شرکت خود به تنهایی با سرمایه خود هم مسئول پرداخت آنها می شود.
8-اعضای تشکیل دهنده شرکت با مسئولیت محدود بیشتر از دو نفر هم می توانند باشند اما لازم به ذکر است که اگر اعضای تشکیل دهنده این شرکت بیش از 12نفر شوند باید 3نفر به عنوان هیات نظارت انتخاب شوند که از بین شرکا و اعضای هیات مدیره نباشند.
9-تمامی مراحل اداری و ثبتی محدود بسیار ساده تر از سهامی خاص انجام می گیرد.
10- در شرکت با مسئولیت محدود به راحتی سهامی خاص وام تسهیلات به آن تعلق نمی گیرد و امکان شرکت در مزایدات و مناقصات را ندارد چون شرکت های دولتی در این امور فقط سهامی خاص را قبول دارند.
11-شرکت با مسئولیت محدود می تواند با طراحی خاص عنوان خود وام و تسهیلات 4 تا 8 برابر سرمایه خود دریافت کند.
تذکر مهم : شرکت با مسئولیت محدود از نظر مالیاتی با شرکت های دیگر هیچ فرقی نمی کند. قانون مالیت شامل حال تمامی شرکت ها می شود و مالیات برای شرکت ها بر اساس سود خالص بدست آمده در هر سال توسط ادارهی مالیات تعیین شده و هیچ ربطی به نوع شرکت ندارد.
لازم به یادآوری می باشد که امکان تبدیل شرکت ها به هم وجود ندارد یعنی نمیتوان سهامی خاص را به محدود و یا محدود را به سهامی خاص تبدیل کرد پس بهتر است در زمان ثبت شرکت از قبل تمام فکرها و تصمیم گیری های درست انجام شده باشد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت محدود :

-کپی شناسنامه اعضا
-کپی کارت ملی اعضا
-گواهی عدم سوء پیشینه افرادی که سوء پیشینه دارند می توانند شرکت را به ثبت برسانند اما نمی توانند به عنوان مدیر یا بازرس و همچنین عضو اعضای هیئت مدیره باشند تنها می توانند به عنوان سهام دار حضور داشته باشند.
-درصورت مجوزی بودن موضوع ارائه مجوز
-افراد خارجی هم با ارائه پاسپورت و ترجمه آن می توانند شرکت را به ثبت برسانند.
-بعد از فرستادن این مدارک اعضای هیئت مدیره که نباید اشتغال به مشاغل دولتی داشته باشند باید به امضای اقرانامه عدم اشتغال به مشاغل دولتی بپردازند.
-انتخاب اسم حداقل 3سیلابی و تعیین و اعلام موضوع شرکت
-تعیین آدرس شرکت
-تعیین میزان سرمایه،سمت ها و افراد دارای حق امضا

 

ثبت شرکت سهامی :

شرکت سهامی به دو دسته سهامی خاص و سهامی عام تقسم می شوند. شرکت های سهامی عام با حداقل پانصدهزارتومان به ثبت رسیده و قسمتی از سرمایه خود را با فروش لوراق به مردم تامین می کردند و مراحل اداری و ثبتی آن بسیار پیچیده و دشوار بود.به همین دلیل در قانون تجارت نوعی دیگر از سهامی به نام سهامی خاص قانون گذاری شد که با حداقل سرمایه صد هزار تومان و با مراحل اداری و ثبتی بسیار ساده تری به ثبت می رسد که در مرحله ی اول باید 35 درصد سرمایه این شرکت به حساب بانکی شرکت ریخته شده و تا زمان اتمام تمامی مراحل ثبتی آن این مبلغ دست نخورده باقی می مانند.سرمایه این شرکت به صورت سهام بین سهام داران تقسیم شده که مسئولیت صاحبان سهام با توجه به میزان سهام آنها تعریف می شود و در شرکت سهامی برای تامین سرمایه خود اجازه هیچ نوع معامله ای با مردم مانند سهامی خاص ندارند. در سهامی خاص 4تا8برابر سرمایه تشکیل شرکت به افراد وام و تسهیلات تعلق گرفته و تمامی شرکت های دولتی مایلند که با شرکت های سهامی خاص وارد مزایدات و مناقصات شوند.

نکاتی درباره ثبت شرکت سهامی :

حداقل اعضای تشکیل دهنده این شرکت باید 5 نفر یاشند که یه 3 سهام دار که با توجه به سرمایه شرکت میزان سهام هرکس باید مشخص شود(سهام شرکت قابل انتقال است که برای انتقال آن باید صورتجلسه تشکیل شده و تمامی سهام داران امضا کنند) و دو بازرس اصلی و علی البدل تقسیم می شوند. اعضای هیات مدیره و کسانی که حق امضا دارند باید مشخص شوند که اعضای هیات مدیره نباید دارای سوء پیشینه باشند و یا حتی ورشکسته شده باشند.همچنین در قرار داد میزان سهام هرکس مشخص می شود که مدیر باید دارای یک سقف مشخصی از سهام در اساسنامه باشد که اگر میزان مشخص شده در اساسنامه را نداشته باشد تا یک ماه فرصت رسیدن به آن میزان را دارد در غیر صورت از سمت خود برکنار می شود.
دو نفر از افراد که به بازرس اصلی و علی البدل تقسیم می شوند نباید با اعضای هیات مدیره هیچ نسبتی داشته باشند، مرتکب جرم و جنایت نشده باشند و دارای سوء پیشیه نباشند، قبلا ورشکسته نشده باشند، مدیر و مدیرعامل نمی توانند این سمت را بر عهده بگیرند.

وظیفه بازرس علی البدل چیست :

بازرس علی البدل انتخاب می شود تا اگر بازرس اصلی استعفا داد، فوت کرد و یا به هر دلیلی قادر به انجام وظایف خود نبود این بازرس وظایف را بر عهده بگیرد.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت سهامی خاص :

-کپی شناسنامه اعضا
-کپی کارت ملی اعضا
-گواهی عدم سوء پیشینه
-درصورت مجوزی بودن موضوع ارائه مجوز
-اشخاص خارجی هم با ارائه پاسپورت و ترجمه آن می توانند اقدام به ثبت شرکت کنند.
پس از ارائه این مدارک باید :
برای شرکت با توجه به حوزه فعالیتش انتخاب نام شود که نام باید فارسی و حداقل 3سیلاب داشته باشد.
موضوع فعالیت شرکت تعیین شود.

مدارک لازم برای انتقال سهام :

کپی شناسنامه و کارت ملی همه سهامداران فعلی و جدید
روزنامه رسمی تأسیس و آگهی تأسیس
آگهی آخرین تغییرات شرکت در صورت وجود
آدرس شرکت مشخص و قید شود.

اگر شرکت ورشکسته شود، نتواند در موضوع فعالیت خود فعالیت کند، صاحبان سهام و یا دادگاه رای به انحلال دهند و یا بعضی شرکت ها برای ثبت خود تاریخ معین در نظر می گیرند، اگر تا آن تاریخ مجددا اقدام به تمدید نکنند با وجود یکی از این شراط مجبور به انحلال شرکت و می شوند و اگر اقدام نکنند دادگاه این عمل را انجام میدهد.

مدارک لازم برای ثبت موسسه :

کپی شناسنامه ی اعضاء
کارت ملی اعضاء
در صورت نیاز ارائه ی جواز
به دلیل غیر تجاری بودن موسسه نیازی به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه نیست و تمامی شرایط ثبتی آن همانند شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد.
ثبت موسسه حقوقی در تهران نیازی به پروانه وکالت و مدرک تحصیلی مرتبط ندارد، در شهرهای دیگر هم کافیست یکی از اعضا لیسانس حقوق داشته باشد، حتما نباید وکیل باشد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت تعاونی :

کپی شناسنامه ی اعضاء
کپی کارت ملی اعضاء
گواهی عدم سوء پیشینه ی اعضاء
کارت پایان خدمت اعضاء
مجوز ثبت شرکت از اداره ی تعاون
برای ثبت تعاونی حداقل باید 7نفر اعضا وجود داشته باشند که حداقل دو نفر آنها مرتبط با موضوع فعالیت مدرک تحصیلی داشته باشند و حداقل سرمایه تشکیل تعاونی بیست و چهار میلیون تومان می باشد.

کارشناسان و وکلای ثبت هما افتخار دارند تا کلیه ی خدمات مربوط به ثبت شرکت ها و تغییرات آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام برسانند ،ثبت هما با دارا بودن بیش از 10 هزار مشتری و سابقه ای درخشان در این زمینه بهترین انتخاب برای انجام امور ثبتی شرکت شماست ،برای کسب اطلاعات در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید
تماس در ساعات اداری : 02144979434خط ویژه
تماس همه روزه از 8 الی 22 : 09128963121

این مطلب را بصورت صوتی بشنوید.

 

نظرات 90

مهمان - پژمان روی شنبه, 27 آبان 1396 19:03

سلام وقت بخیر
برای ثبت شرکت ساختمانی(پیمانکاری) ایا در همان مراحل ثبت نیاز به تهیه و ارسال مدارک تحصیلی هست یا شرکت ثبت میشه و بعدا جهت رتبه بندی به سازمان مربوطه و ارائه مدارک تحصیلی و....؟؟با تشکر

سلام وقت بخیر برای ثبت شرکت ساختمانی(پیمانکاری) ایا در همان مراحل ثبت نیاز به تهیه و ارسال مدارک تحصیلی هست یا شرکت ثبت میشه و بعدا جهت رتبه بندی به سازمان مربوطه و ارائه مدارک تحصیلی و....؟؟با تشکر
اپراتور ثبت هما روی سه شنبه, 30 آبان 1396 11:45

با سلام
دوست گرامی فقط در شرکت های تعاونی و دانش بنیان نیاز به مدارک تحصیلی می باشد. در بقیه شرکت ها نیازی نیست

با سلام دوست گرامی فقط در شرکت های تعاونی و دانش بنیان نیاز به مدارک تحصیلی می باشد. در بقیه شرکت ها نیازی نیست
مهمان - سید روی شنبه, 02 ارديبهشت 1396 19:54

باسلام.
آیا برای شرکتی که کارهای ساختمانی از قبیل طراحی و مشاوره انجام میدهد، نیازی به اخذ مجوز میباشد یا خیر؟
و اینکه بازرس علی البدل میتواند به عنوان وکیل متقاضی در سامانه معرفی شود؟

باسلام. آیا برای شرکتی که کارهای ساختمانی از قبیل طراحی و مشاوره انجام میدهد، نیازی به اخذ مجوز میباشد یا خیر؟ و اینکه بازرس علی البدل میتواند به عنوان وکیل متقاضی در سامانه معرفی شود؟
اپراتور ثبت هما روی دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 11:40

درود بر شما
ثبت شرکت ساختمانی نیاز به مجوز نمیباشد و بدون مجوز هم به ثبت میرسند
کسی که میخواهد به عنوان وکیل به اداره ثبت معرفی شود باید پروانه وکالت داشته باشد و میتواند بازرس علی البدل هم باشد

درود بر شما ثبت شرکت ساختمانی نیاز به مجوز نمیباشد و بدون مجوز هم به ثبت میرسند کسی که میخواهد به عنوان وکیل به اداره ثبت معرفی شود باید پروانه وکالت داشته باشد و میتواند بازرس علی البدل هم باشد
مهمان - یلدا طاهایی روی پنج شنبه, 23 دی 1395 12:01

برای ثبت شرکت سهام داران هم باید گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنند؟

برای ثبت شرکت سهام داران هم باید گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنند؟
ثبت شرکت هما روی پنج شنبه, 23 دی 1395 12:32

با سلام خدمت شما دوست گرامی
فقط اعضای شرکت باید این گواهی را دریافت کنند

با سلام خدمت شما دوست گرامی فقط اعضای شرکت باید این گواهی را دریافت کنند
مهمان - یعقوب روی چهارشنبه, 15 دی 1395 02:48

سلام وخسته نباشید , وظایف بازرس علی البدل چیست؟

سلام وخسته نباشید , وظایف بازرس علی البدل چیست؟
اپراتور ثبت هما روی چهارشنبه, 15 دی 1395 02:49

سلام , بازرس علی البدل انتخاب می شود تا اگر بازرس اصلی استعفا داد، فوت کرد و یا به هر دلیلی قادر به انجام وظایف خود نبود این بازرس وظایف را بر عهده بگیرد.

سلام , بازرس علی البدل انتخاب می شود تا اگر بازرس اصلی استعفا داد، فوت کرد و یا به هر دلیلی قادر به انجام وظایف خود نبود این بازرس وظایف را بر عهده بگیرد.
مهمان - آریا روی چهارشنبه, 17 آذر 1395 18:45

سلام و خسته نباشید , آیا برای ثبت شرکت شرط سنی هم وجود دارد ؟

سلام و خسته نباشید , آیا برای ثبت شرکت شرط سنی هم وجود دارد ؟
اپراتور ثبت هما روی چهارشنبه, 17 آذر 1395 18:46

سلام , بله باید سن قانونی و دارای 18 سال باشند.

سلام , بله باید سن قانونی و دارای 18 سال باشند.
مهمان - پیمان حسنی روی چهارشنبه, 19 آبان 1395 04:21

با سلام و خسته نباشید
با ثبت شرکت با مسئولیت محدود در امور تحاری میشود فعالیت کرد یا غیر تجاری؟

با سلام و خسته نباشید با ثبت شرکت با مسئولیت محدود در امور تحاری میشود فعالیت کرد یا غیر تجاری؟
اپراتور ثبت هما روی چهارشنبه, 19 آبان 1395 04:21

سلام
شرکت با مسئولیت محدود در تمامی زمینه ها می تواند فعالیت داشته باشد هم امور تجاری و هم امور غیر تجاری سود آور که پرداخت مالیات داشته باشد، این شرکت در تمامی زمینه های کامپیوتری، مهندسی و خدماتی و... می تواند فعالیت داشته باشد.

سلام شرکت با مسئولیت محدود در تمامی زمینه ها می تواند فعالیت داشته باشد هم امور تجاری و هم امور غیر تجاری سود آور که پرداخت مالیات داشته باشد، این شرکت در تمامی زمینه های کامپیوتری، مهندسی و خدماتی و... می تواند فعالیت داشته باشد.
مهمان - کیوان روی جمعه, 30 مهر 1395 23:39

با سلام
می خواستم بدونم برای ثبت شرکت نیازی به کارت پایان خدمت هست با نه؟
و سوال دیگر این که در بعضی سایت ها گفتن حداقل 3 نفر برای ثبت سهامی خاص لازمه که بازرسین می تونن جزو اعضا باشن، واقعیت ماجرا چیست؟

با سلام می خواستم بدونم برای ثبت شرکت نیازی به کارت پایان خدمت هست با نه؟ و سوال دیگر این که در بعضی سایت ها گفتن حداقل 3 نفر برای ثبت سهامی خاص لازمه که بازرسین می تونن جزو اعضا باشن، واقعیت ماجرا چیست؟
مهمان - زهرا روی پنج شنبه, 29 مهر 1395 09:19

در شرکت تعاونی اندوخته قانونی تا زمانی که به چقدر سرمایه شرکت برسد کسر می‌شود.؟

در شرکت تعاونی اندوخته قانونی تا زمانی که به چقدر سرمایه شرکت برسد کسر می‌شود.؟
ثبت شرکت هما روی پنج شنبه, 29 مهر 1395 12:34

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید
مهمان - مونا یاسری روی چهارشنبه, 14 مهر 1395 11:18

با سلام آیا این امکان وجود دارد که علامت تجاری یک شرکت خارجی را در ایران ثبت کنیم؟

با سلام آیا این امکان وجود دارد که علامت تجاری یک شرکت خارجی را در ایران ثبت کنیم؟
ثبت شرکت هما روی چهارشنبه, 14 مهر 1395 15:31

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
اگر ثبت جهانی شده باشد خیر

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی اگر ثبت جهانی شده باشد خیر
مهمان - رامین امیدی روی دوشنبه, 12 مهر 1395 11:51

در حوزه گردشگری، جهانی سازی علامت تجاری تا چه اندازه ضروری به نظر می رسد؟

در حوزه گردشگری، جهانی سازی علامت تجاری تا چه اندازه ضروری به نظر می رسد؟
ثبت شرکت هما روی دوشنبه, 12 مهر 1395 15:52

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
بر اساس گزارشات سازمان تجارت جهانی، از جمله مهمترین حوزه های درآمدی در جهان،حوزه گردشگری است و درنتیجه برندهای این حوزه نیز از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند. امروزه بسیاری از مجموعه های گردشگری و اقامتی دارای برندهای ثبت شده هستند که با مشخصه ® از دیگران متمایز شده اند. مجموعه هتل های هیلتون، شرایتون، مریدین، ماریوت، ای بیس و بسیاری دیگر از برندهای مشهور ثبت شده هستند و این خود دلیلی برای اهمیت این کار است.

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی بر اساس گزارشات سازمان تجارت جهانی، از جمله مهمترین حوزه های درآمدی در جهان،حوزه گردشگری است و درنتیجه برندهای این حوزه نیز از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند. امروزه بسیاری از مجموعه های گردشگری و اقامتی دارای برندهای ثبت شده هستند که با مشخصه ® از دیگران متمایز شده اند. مجموعه هتل های هیلتون، شرایتون، مریدین، ماریوت، ای بیس و بسیاری دیگر از برندهای مشهور ثبت شده هستند و این خود دلیلی برای اهمیت این کار است.
مهمان - علیرضا روی پنج شنبه, 08 مهر 1395 08:45

خسته نباشید من بارکد مرسوله را اشتباه وارد کردم مدارک هم ارسال شد باید چیکار کنم؟

خسته نباشید من بارکد مرسوله را اشتباه وارد کردم مدارک هم ارسال شد باید چیکار کنم؟
ثبت شرکت هما روی دوشنبه, 12 مهر 1395 09:21

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
اگر تا 3ساعت بعد از پست کردن مدارک بارکدهارا وارد نکنید و یا اشتباه وارد کنید مدارک شما ارسال نشده و برگشت می خورد

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی اگر تا 3ساعت بعد از پست کردن مدارک بارکدهارا وارد نکنید و یا اشتباه وارد کنید مدارک شما ارسال نشده و برگشت می خورد
مهمان - بهرام همایی روی شنبه, 03 مهر 1395 15:42

برای ثبت شرکت سهام داران هم باید گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنند؟

برای ثبت شرکت سهام داران هم باید گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنند؟
ثبت شرکت هما روی شنبه, 03 مهر 1395 15:53

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
خیر فقط اعضا باید گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشند

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی خیر فقط اعضا باید گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشند
مهمان - حیدر روی پنج شنبه, 01 مهر 1395 09:25

سلام ، مبلغ سرمایه چه تاثیری در شرکت میتواند داشته باشد ؟

سلام ، مبلغ سرمایه چه تاثیری در شرکت میتواند داشته باشد ؟
ثبت شرکت هما روی پنج شنبه, 01 مهر 1395 13:05

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
هم اعتبار شرکت را افزایش می دهد و هم برای اخذ وام و تسهیلات که دو تا سه برابر سرمایه اولیه شرکت می باشد مورد استفاده قرار می گیرد

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی هم اعتبار شرکت را افزایش می دهد و هم برای اخذ وام و تسهیلات که دو تا سه برابر سرمایه اولیه شرکت می باشد مورد استفاده قرار می گیرد
مهمان - هما راستی روی چهارشنبه, 31 شهریور 1395 17:00

کد فراگیر چیست؟

کد فراگیر چیست؟
ثبت شرکت هما روی چهارشنبه, 31 شهریور 1395 17:03

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
اشخاص خارجی برای ثبت شرکت در ایران باید اقدام به اخذ کد فراگیر که هکانند کد ملی ما می باشد کنند

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی اشخاص خارجی برای ثبت شرکت در ایران باید اقدام به اخذ کد فراگیر که هکانند کد ملی ما می باشد کنند
مهمان - شبیر مودتی روی چهارشنبه, 24 شهریور 1395 17:27

در شرکت سهامی خاص سهام داران هم باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهند؟

در شرکت سهامی خاص سهام داران هم باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهند؟
ثبت شرکت هما روی پنج شنبه, 25 شهریور 1395 08:40

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
اگر عضو اعضا باشند بله در غیر این صورت خیر

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی اگر عضو اعضا باشند بله در غیر این صورت خیر
مهمان - ناردین بیگی روی سه شنبه, 23 شهریور 1395 16:31

شرایط انتخاب نام شرکت رو به طور کامل میشه توضیح بدید؟

شرایط انتخاب نام شرکت رو به طور کامل میشه توضیح بدید؟
ثبت شرکت هما روی چهارشنبه, 24 شهریور 1395 16:25

با سلام خدمت شما دوست گرامی
برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://zhihat.com/blog/233-18-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA مراجعه نمایید

با سلام خدمت شما دوست گرامی برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://zhihat.com/blog/233-18-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA مراجعه نمایید
مهمان - ثریا مجد روی شنبه, 20 شهریور 1395 16:53

برای ثبت شرکت سهام داران هم باید گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنند؟

برای ثبت شرکت سهام داران هم باید گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنند؟
ثبت شرکت هما روی شنبه, 20 شهریور 1395 16:59

با سلام خدمت شما دوست گرامی
فقط اعضای شرکت باید این گواهی را دریافت کنند

با سلام خدمت شما دوست گرامی فقط اعضای شرکت باید این گواهی را دریافت کنند
مهمان - شعبانی روی شنبه, 20 شهریور 1395 10:13

بین موسسه و شرکت چه فرقی وجود دارد ؟

بین موسسه و شرکت چه فرقی وجود دارد ؟
ثبت شرکت هما روی شنبه, 20 شهریور 1395 17:10

با سلام خدمت شما دوست گرامی
برای ثبت شرکت باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهید اما برای ثبت موسسه خیر
شرکت تجاری است اما موسسه غیر تجاری
موسسات خیریه هم معاف از مالیات هستند

با سلام خدمت شما دوست گرامی برای ثبت شرکت باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهید اما برای ثبت موسسه خیر شرکت تجاری است اما موسسه غیر تجاری موسسات خیریه هم معاف از مالیات هستند
مهمان - سعید اولادی روی شنبه, 06 شهریور 1395 16:48

مدارک ثبتی شرکت های سهامی خاص و مسئولیت محدود یکی هستن؟

مدارک ثبتی شرکت های سهامی خاص و مسئولیت محدود یکی هستن؟
ثبت شرکت هما روی یکشنبه, 07 شهریور 1395 08:57

با سلام خدمت شما دوست گرامی
بله برای ثبت ه ذو شرکت باید کپی شناسنامه و کارت ملی تمام اعضا به همراه گواهی عدم سوء پیشینه تمام اعضا ارائه شود

با سلام خدمت شما دوست گرامی بله برای ثبت ه ذو شرکت باید کپی شناسنامه و کارت ملی تمام اعضا به همراه گواهی عدم سوء پیشینه تمام اعضا ارائه شود
مهمان - رویا امیدی روی چهارشنبه, 03 شهریور 1395 16:24

سلام
من کارمند دولت هستم چطور می تونم شرکت ثبت کنم؟

سلام من کارمند دولت هستم چطور می تونم شرکت ثبت کنم؟
ثبت شرکت هما روی چهارشنبه, 03 شهریور 1395 16:40

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
شما می توانید 20%سهام داشته باشید و همچنین عضو عادی شرکت باشید

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی شما می توانید 20%سهام داشته باشید و همچنین عضو عادی شرکت باشید
مهمان - فتانه رحیمی روی شنبه, 23 مرداد 1395 09:10

در ثبت شرکت سهامی خاص باید نوع روزنامه کثیر الانتشار را چه نوع روزنامه ایی انتخاب کرد؟

در ثبت شرکت سهامی خاص باید نوع روزنامه کثیر الانتشار را چه نوع روزنامه ایی انتخاب کرد؟
ثبت شرکت هما روی شنبه, 23 مرداد 1395 17:22

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
تمامی روزنامه های کثیرالانتشار کاربرد دارند بستگی به انتخاب خود و یا موسسه ی ثبتی ای که مراحعه کردید دارد

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی تمامی روزنامه های کثیرالانتشار کاربرد دارند بستگی به انتخاب خود و یا موسسه ی ثبتی ای که مراحعه کردید دارد
مهمان - شجاع روی شنبه, 23 مرداد 1395 09:10

سلام من میخوام یه کارگاه شیرینی پزی داشته باشم امکانش هست راهنماییم کنید؟

سلام من میخوام یه کارگاه شیرینی پزی داشته باشم امکانش هست راهنماییم کنید؟
ثبت شرکت هما روی شنبه, 23 مرداد 1395 17:23

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
قبل از هرچیزی باید مجوز فعالیت و همچنین پروانه بهداشت دریافت کنید سپس با مدارک شناسایی و گواهی عدم سوء پیشینه خود اقدام به ثبت شرکت نمایید.

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی قبل از هرچیزی باید مجوز فعالیت و همچنین پروانه بهداشت دریافت کنید سپس با مدارک شناسایی و گواهی عدم سوء پیشینه خود اقدام به ثبت شرکت نمایید.
مهمان - حمید داداشی روی پنج شنبه, 21 مرداد 1395 13:33

خشته نباشید
کارمند دولت چند درصد سهام در ثبت شرکت می تونه داشته باشه؟

خشته نباشید کارمند دولت چند درصد سهام در ثبت شرکت می تونه داشته باشه؟
ثبت شرکت هما روی پنج شنبه, 21 مرداد 1395 13:38

با سلام خدمت شما دوست گرامی
فقط مجاز به داشتن 20% سهام می باشد

با سلام خدمت شما دوست گرامی فقط مجاز به داشتن 20% سهام می باشد
مهمان - نوری روی چهارشنبه, 20 مرداد 1395 10:29

سلام برای ثبت شرکت پخش دارو و تجهیزات پزشکی چه مدارکی مورد نیاز است؟

سلام برای ثبت شرکت پخش دارو و تجهیزات پزشکی چه مدارکی مورد نیاز است؟
ثبت شرکت هما روی چهارشنبه, 20 مرداد 1395 17:10

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
مدارک لازم برای ثبت شرکت که شامل کپی شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه ی تمام اعضا می باشد.

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی مدارک لازم برای ثبت شرکت که شامل کپی شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه ی تمام اعضا می باشد.
مهمان - الهام روی چهارشنبه, 20 مرداد 1395 09:42

برای تشکیل شرکت سهامی خاص اگر فقط یکی از اعضا مجوز فعالیت داشته باشد کافی است ؟

برای تشکیل شرکت سهامی خاص اگر فقط یکی از اعضا مجوز فعالیت داشته باشد کافی است ؟
ثبت شرکت هما روی چهارشنبه, 20 مرداد 1395 17:17

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
بله.کافیست

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی بله.کافیست
مهمان - فرشاد روی سه شنبه, 19 مرداد 1395 09:49

سلام و خسته نباشید ، من یه شرکت با مسئولیت محدود میخوام ثبت کنم ، با موضوع فعالیتها اینترنتی آیا نیاز به مجوز هست ؟

سلام و خسته نباشید ، من یه شرکت با مسئولیت محدود میخوام ثبت کنم ، با موضوع فعالیتها اینترنتی آیا نیاز به مجوز هست ؟
مهمان
شنبه, 28 مهر 1397

کد امنیتی تصویر