مشاوره ثبت شرکت

امروزه فعالیت در بسیاری از زمینه ها اعم از فعالیت های تجاری ، بازرگانی و حتی فعالیت های خدماتی و مشاوره ای نیازمند قانونی نمودن و رسمیت داشتن می باشد، به همین منظور با توجه به نوع فعالیت می بایست نسبت به ثبت شرکت و یا موسسه اقدام نمود.
مشاوره ثبت شرکت و موسسات به شما این امکان را می دهد که نسبت به فعالیت مورد نظرتان بهترین و کارآمد ترین انتخاب را در بین انواع شرکتها و موسسات داشته باشید.
با توجه به تعداد بالای کارگزاران ثبتی یا همان موسسات ثبت شرکت ، انتخاب بهترین موسسه برای مشاوره ثبت شرکت تا حدی سخت می باشد. شاید بهترین راه برای انتخاب توجه به پیشینه و مشتریان سابق این موسسات میباشد ، خوشبختانه ثبت ژیهات در طول فعالیت خود در زمینه ثبت شرکت تا کنون حتی یک مشتری ناراضی نداشته و این خود بهترین نشانه برای اصلح بودن این موسسه است.
خدمات مشاوره ثبت شرکت در موسسه ثبت ژیهات کاملا رایگان بوده و متقاضیان ثبت شرکتها و موسسات میتوانند از خدمات مشاوره رایگان تلفنی و حضوری این موسسه بهره مند گردند.
با توجه به تشریح انواع شرکتها و موسسات در مطالب جداگانه در سایت ، در این مطلب قصد داریم نکات مهم مربوط به کاربردی ترین شرکتها را جهت اطلاع رسانی به کاربران گرامی ارایه نماییم.

1- ثبت شرکت با مسئولیت محدود :

نکته مهم درثبت شرکت با مسئولیت محدود سرمایه اولیه آنهاست ، زیرا طبق قانون تجارت مسئولیت این نوع شرکتها محدود به سرمایه آنهاست ، به هر میزان سرمایه شرکت شرکا ملزم به پرداخت تعهدات و قروض شرکت میباشند.
به عبارت ساده تر به هر میزان سرمایه بالاتر باشد اعتبار شرکت نیز بیشتر است.

2- ثبت شرکت سهامی خاص :

نکته مهم و قابل توجه در ثبت شرکت سهامی خاص در نقل وانتقال سهام آنهاست ، توضیح اینکه پس از ثبت شرکت و در صوت تمایل سهامداران به نقل و انتقال سهام به شخص جدید و یا لبین خود ، می بایست پس از مراجعه به دارایی مربوطه نسبت به اخذ مفاصا حساب نقل و انتقال اقدام نموده .و برگه مفاصا حساب مالیاتی را به همراه صورتجلسه ی نقل و انتقال به ادارهه ثبت شرکتها ارسال نمایند.
لازم به ذکر ایت که برای اخذ مفاصای نقل و انتقال می بایست شرکت از قبل پرونده مالیاتی تشکیل داده و کد اقتصادی 12 رقمی را از دلرایی حوزه مالیاتی مربوطه اخذ نموده باشد .

3- ثبت موسسات غیرتجاری :

به طور کلی موسسات غیر تجاری به دو دسته انتفاعی و غیر انتفاعی تقسیم می شوند ،نکته قابل ذکر در آنها در زملن اقدام به ثبت آنها می باشد ،به این صورت که تمامی موسسات در زمان ارسال مدارک برای ثبت نیاز به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه ندارند.
نکته دوم اینکه تمامی امور مربوط به موسسات غیر تجاری (موسسات عادی یا غیر مجوزی ) مانند ماده های اساسنامه با شرکتهای مسئولیت محدود یکسان است اما موسسات همانند شرککت های سهامی خاص دارای اظهارنامه (ب جای شرکتنامه و تقاضانامه در شرکتهای مسئولیت محدود )می باشند .
نکته قابل توجه دیگر در موسسات اینکه موسسات غیرتجاری هرگز نمی توانند فعالیت های تجاری و یا بازرگانی انجام دهند و به طور کلی فعالیت های این قبیل اشخاص حقوقی شامل ارائه خدمات و مشاوره می باشد.
این 3 نوع شخصیت حقوقی ( مسئولیت ممحدود ،سهامی خاص ،موسسات غیرتجاری ) که برای هر یک نکته ای مهم ذکر گردید از لحاظ آمار ثبتی بالاترین تعداد ثبت را در بین انواع شرکتها دارند و دلیل این امر کاربرد بالای این نوع اشخاص حقوقی می باشد.
اکثر فعالیت های مورد نظر متقاضیان ثبت شرکت در یکی از این 3 نوع شخص حقوقی قابل انجام است و مشاوره با مشاوران مجرب در زمینه ثبت شرکت این امکان را به شما خواهد داد که بهترین تصمیم را برای انتخاب نوع شرکت خود انجام دهید .
مشاوران و وکلای ثبت ژیهات افتخار دارند تا شما را نسبت به انتخاب بهترین نوع شرکت متناسب با نوع فعالیتتان راهنمایی نمایند ،هم چنین لازم به ذکر است کلیه مشاوره ها از قبیل مشاوره تلفنی و حضوری به صورت کاملا رایگان انجام می پذیرد .
ساعات تماس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 و پنج شنبه ها از 8 الی 14 : 02144979434 ( خط ویژه )
ساعت تماس همه روزه از 8 الی 22 : 09128963121

برای امورات ثبتی
ما با شما تماس میگیرم

کافیست شماره تماس خود را در کادر زیر وارد کنید.

این مطلب را بصورت صوتی بشنوید.

Related Posts

 

نظرات 13

مهمان - شهرام در روز یکشنبه, 19 دی 1395 23:09

سلام وخسته نباشید ,نکته مهم در مورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود چیست؟

اپراتور ثبت ژيهات در روز یکشنبه, 19 دی 1395 23:09

سلام, نکته مهم درثبت شرکت با مسئولیت محدود سرمایه اولیه آنهاست ، زیرا طبق قانون تجارت مسئولیت این نوع شرکتها محدود به سرمایه آنهاست ، به هر میزان سرمایه شرکت شرکا ملزم به پرداخت تعهدات و قروض شرکت میباشند.

مهمان - امیر صالحی در روز یکشنبه, 21 آذر 1395 13:52

سلام و خسته نباشید, من دفتر ندارم میشه آدرس منزلمو بدم جای ادرس دفترم؟

اپراتور ثبت ژيهات در روز یکشنبه, 21 آذر 1395 13:52

سلام , بله هیچ مشکلی نداره.

مهمان - باباپور در روز یکشنبه, 23 آبان 1395 15:32

سلام , موسسات غیر تجاری در کل چند دسته هستند؟

اپراتور ثبت ژيهات در روز یکشنبه, 23 آبان 1395 15:33

سلام ,
به طور کلی موسسات غیر تجاری به دو دسته انتفاعی و غیر انتفاعی تقسیم می شوند ،نکته قابل ذکر در آنها در زملن اقدام به ثبت آنها می باشد ،به این صورت که تمامی موسسات در زمان ارسال مدارک برای ثبت نیاز به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه ندارند.

مهمان - مهسا در روز یکشنبه, 29 فروردين 1395 04:46

سلام و خسته نباشی از چه طریقی میتوان فهمید یه شرکت ثبت قانونی شده یا خیر ؟

مهمان - علی در روز شنبه, 15 اسفند 1394 05:40

سلام و خسته نباشید ، ازمن خواستن که مدیرعامل یه شرکت سهامی خاص بشم ولی کارت پایان خدمت ندارم آیا داشتن کارت پایان خدمت ضروری است ؟

ثبت شرکت ژیهات در روز شنبه, 15 اسفند 1394 13:50

با سلام خدمت شما
اگر ثبت شرکت در شهرستان باشد باید حتما مدیر عامل باید کارت پایان خدمت داشته باشد.

مهمان - میلاد در روز چهارشنبه, 12 اسفند 1394 05:57

برای ثبت شرکت سهامی خاص باید آدرسی رو برای شرکت در نظر گرفت آیا این آدرس یا مکان حتما باید دارای سند به نام یکی از اعضا باشه یا باید اجاره نامه باشه یا اینکه نیازی به چیزی نیست ؟ میشه آدرس رو بدون داشتن سند یا اجاره نامه قرار داد ؟

ثبت شرکت ژیهات در روز چهارشنبه, 12 اسفند 1394 06:15

با سلام خدمت شما
برای اینکه شما شرکت ثبت کنی فقط داشتن یک آدرس کفایت میکند ولی برای گرفتن کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی باید اجاره نامه اداری داشته باشید .

مهمان - رامین فراهانی در روز سه شنبه, 11 اسفند 1394 05:50

با سلام
چندین سال پیش یه شرکت سهامی خاص ثبت کردم و هیچ فعالیتی نداشتم و همین طور به حال خودش رها شده الان باید چیکار کنم ؟ باید منحل کنم یا خودش بعداز گذشت چندسال منحل میشه ؟ مالیات بهم میخوره اگه بخوام منحل کنم ؟

ثبت شرکت ژیهات در روز سه شنبه, 11 اسفند 1394 11:01

سلام
می توانید انحلال شرکت را اعلام کنی اگر دوست دارید اگر سالیانه اظهارنامه عدم فعالیت را به دارایی ارائه داده باشید مشکلی برای مالیات وجود ندارد و جریمه نمی شود.

مهمان
پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396

تصوير امنيتي